Button om omhoog te scrollen naar bovenkant pagina
fotografie.nl logo

Sony FE 400-800mm F6.3-8 G OSS

Sony FE 400-800mm F6.3-8 G OSS

De FE 400-800mm F6.3-8 G OSS (SEL400800G) is Sony’s eerste 800 mm supertelezoom G Lens. Deze Alpha-lens levert haarscherpe beelden over het hele zoombereik, een bijzonder bokeh-effect en beschikt over een snelle en precieze autofocus.

Het interne zoom mechanisme zorgt ervoor dat veranderingen in het zwaartepunt worden geminimaliseerd. De lens is ook te gebruiken met de apart verkrijgbare 1.4x en 2x teleconverters, waarmee de maximale brandpuntsafstand kan worden uitgebreid tot 1600 mm. Dit maakt de lens ideaal voor het fotograferen van vogels, wilde dieren, sport, vliegtuigen en landschappen.

Handige zoomring
De zoomring draait zacht en precies, zodat je moeiteloos in- en uitzoomt. En slim gedaan: het ontwerp zorgt ervoor dat je brandpuntsafstand niet per ongeluk verschuift.

Zachte bokeh
Een cirkelvormig diafragma met elf lamellen helpt bij het creëren van een prachtig bolvormig bokeh met een zachte, crèmekleurige achtergrond bij een kleine scherptediepte.

foto: © Gustav Kiburg

Snelle, nauwkeurige AF
Twee lineaire precisiemotoren zorgen voor een snelle en nauwkeurige autofocus. De tracking houdt de maximale burstsnelheid van 120 fps van de Alpha 9 III bij. Met de focus range switch kan de controle geoptimaliseerd worden voor verschillende onderwerpafstanden.

Geschikt voor handheld en statiefopnamen
Lekker uit de hand te gebruiken zonder gedoe met bewegingsonscherpte, dankzij de ingebouwde Optical SteadyShot beeldstabilisatie. Combineer ‘m met een Alpha-body met beeldstabilisatie en het wordt nóg beter. De lens is robuust gebouwd, slim in balans en heeft een vaste statiefvoet. En handig: op een statief draai je de voet razendsnel van horizontaal naar verticaal, perfect voor allerlei soorten fotografie.

Controle en betrouwbaarheid
Drie focus hold-knoppen, strategisch geplaatst op 90° intervallen rond de lensbody van de FE 400-800mm F6.3-8 G OSS, bieden eenvoudig toegang vanuit elke oriëntatie. Daarnaast kunnen andere functies aan deze knoppen worden toegewezen.

De lenskap heeft een nieuw ontwerp met een vergrendelknop en een filteropening, wat de bediening nog makkelijker maakt.

Prijzen en beschikbaarheid
De Sony FE 400-800mm F6.3-8 G OSS zal in maart 2025 verkrijgbaar zijn voor ongeveer €3.000,-.

Bestel dit boek
Zeg het voort...
Ontdek meer
Nieuwsbrief
De nieuwste artikelen in je Mailbox?
Naam
e-mail
checkbox

Bedankt! Je aanmelding is verstuurd, je ontvangt binnen 24 uur een bevestiging in je e-mail. Let op: zorg ervoor dat het door ons gebruikte e-mailadres (info@fotografie.nl) voor de nieuwsbrief straks niet naar je spambox gaat.

Oeps! Er is iets misgegaan bij het versturen, probeer het opnieuw of stuur een bericht naar info@fotografie.nl

Fotografie.nl wordt mede mogelijk gemaakt door: